Ср. Июл 28th, 2021

Мережа Ашан відкрила у Києві магазин формату Pick Up Point в новому концепті residence на території житлового комплексу Комфорт Таун за адресою проспект Соборності, 17, повідомляє rau.ua.

В компанії нагадують, що відкриття першої точки продажу ultra-proximity – Ашан Pick Up Point – відбулося в січні цього року. Це найменший формат мережі – площею близько 50 кв. м, та асортиментом в 600-1200 позицій. Перший Ашан Pick Up Point було розташовано на відстані 250 метрів від метро Почайна (Петрівка) в Києві.

«Ми відтестували концепт street та дуже задоволені результатами його роботи. Тож 25 червня ми відкрили другий Ашан Pick Up Point – на цей раз у концепті residence, він розташований у ЖК Комфорт Таун. Задача формату не змінилася –  залучення нових клієнтів, поширення та впізнаваність бренду Ашан, розповсюдження програми лояльності, інформування про наші послуги та переваги», – підкреслили в прес-службі мережі.

При цьому в Ашан зазначають, що основною відмінністю концепту residence є асортиментне наповнення.

В концепті street на Почайні прохідне місце з великим потоком людей, які по дорозі можуть придбати здоровий перекус, випити натуральну каву перед роботою чи у перерві, тоді як концепт residence розташований у житловому комплексі, де багато молодих сімей, тож його пропозиція доповнена.

Зокрема, тут є товари для малюків та іграшки, широкий вибір товарів марки Ашан – локальних та імпортованих з різних куточків світу, косметичні засоби від бренду Cosmia, безглютенова та біо-продукція, широка фреш-категорія, молочні вироби, сири та ковбаси, фрукти та овочі, лінійка хот-догів. Загалом асортимент складає понад 1000 позицій.

В той же час, акцент залишається на швидкості та якості обслуговування, максимально зручному сервісі, поєднанні офлайн та онлайн – є можливість забрати товар безпосередньо в Ашан Pick Up Point.

Основні інновації та сервіси Ашан Pick Up Point у ЖК Комфорт Таун:

  • доставка до квартири через партнерські сервіси Glovo та Raketa
  • pick up зона – починаючи з липня клієнт зможе замовляти онлайн, де і коли йому зручно, та потім швидко забирати товари безпосередньо у своєму домі
  • облаштована зона для кава-брейку – можливість випити чашку запашної кави, скуштувати хот-дог або ж зарядити смартфон
  • каса самообслуговування (а також звичайна каса)
  • гнучкість і ротація асортименту – можливість швидко адаптувати асортимент під потреби клієнтів, адже логістика здійснюється напряму з гіпермаркету Ашан, що розташований поруч.

«Новий Pick Up Point у форматі residence дозволить нам дійсно бути зовсім поруч із нашими клієнтами, супроводжувати їх кожної миті та створювати приємні моменти разом. Ми плануємо відкривати інноваційні pick up point поруч з іншими магазинами Ашан», – резюмують в мережі.