Київська міська держадміністрація дозволила закладам громадського харчування приймати відвідувачів у приміщеннях.

Про це йдеться у розпорядженні КМДА від 22 червня, а саме у Вимогах до роботи закладів громадського харчування (починаючи з пункту 93), передає The page.

Однак усі обмеження ще не знято. Закладам громадського харчування і досі не можна відкривати для користування дитячі кімнати та буфети самообслуговування, проводити банкети з участю десяти чоловік і більше, а також готувати їжу на відкритих кухнях.

Ба більше, відвідувачі можуть увійти до закладу лише у супроводі персоналу. Людей із підвищеною температурою або ознаками ГРВІ до закладу не допускатимуть.

Заклади громадського харчування повинні забезпечити інфекційну безпеку відвідувачів: встановити антисептики, рідке мило, паперові рушники.

В окремому місці має бути організовано збір використаних засобів індивідуального захисту для подальшої утилізації.

Обов’язковим є вологе прибирання на кухні та літніх майданчиках.

Все обслуговування співробітниками закладу повинно проходити в масках і рукавичках. Гості також повинні бути в масці, коли заходять до закладу та пересуваються по ньому.

Кабмін дозволив з 5 червня роботу ресторанів, однак за умови дотримання протиепідемічних правил. У деяких регіонах України відновили свою роботу заклади без літніх майданчиків. Однак це торкнулося не всіх. Міністерство охорони здоров’я не дозволило відновити повноцінну роботу ресторанів у Києві, а також у Волинській, Житомирській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях.