Станом на 19 червня найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому — шведська компанія IKEA досі не може задовольнити неймовірно високий попит в українському інтернет-магазині. Адже інтерес до товарів значно перевищив очікування компанії.

Про це The page повідомили в пресслужбі IKEA. Там також заявили, що ритейлер і досі тимчасово обмежує свої послуги, щоб бути впевненим в тому, що зможе подбати про всі замовлення.

«Ми щиро перепрошуємо за незручності та наполегливо працюємо, щоб якнайшвидше відновити повноцінну діяльність», — додали в IKEA.

Натомість на питання про те, чому у компанії не вийшло розв’язати технічні проблеми в Україні та коли вона зможе це зробити, в IKEA відповісти не змогли.

Контекст. У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

У травні 2020-го стало відомо про те, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін уже почався. Проте купити товари тоді було не можна. Інтернет-магазин IKEA офіційно запустили 14 травня.

Пізніше компанія вирішила тимчасово зупинити можливість робити нові замовлення в українському інтернет-магазині. Причиною такого рішення став намір покращити надання послуг магазином і сприяти більшому задоволенню попиту споживачів.