Тревіс Каланік інвестував у стартап з 3D-друку готелів

Стартап Habitas, який візьметься за створення готелів за допомогою 3D-друку, отримав ще одного іменитого інвестора — співзасновника Uber Тревіса Каланіка. Загалом стартап залучив близько $20 млн та планує вже цього місяця відкрити готель у Намібії, повідомляє The Page.

Як повідомило видання Finantial Times, Habitas з’явився завдяки відомому фестивалю The Burning Man. Саме там побудували табір, використовуючи технологію 3D-друку. Проєкт розраховано на ринки Азії, Середнього Сходу та Африки, а зараз проходить тестування у місті Тулум, Мексика.

Співзасновник Habitas Олівер Ріплі розповів, що пів року збирав надійну команду інвесторів. До неї, окрім засновника Uber, також увійшли співзасновник Tinder Джастін Матін, індійський мільярдер Дів Турахія, гендиректор онлайн-супермаркета Ocado Тім Штайнер та технологічні інвестори — Моріс Салем, Шеврін Пішевар, Майк Новограц та Джонатан Тео.

Також Ріплі сподівається відкривати 10-12 готелів щороку. Нещодавно він відвідав Бутан та Саудівську Аравію, щоб оглянути локації для майбутніх готелів. Ціна за ніч у готелі складатиме $200—$400, а власне сам стартап розраховано на міленіалів, які шукають соціального відпочинку.

Контекст. Тревіс Каланік 31 грудня минулого року вийшов зі складу ради директорів компанії Uber. А до цього, у 2017 році, він звільнився з посади гендиректора компанії через тиск акціонерів після звинувачень у жорстокій корпоративній культурі. Також на його рішення вплинули суди з Alphabet. Остання звинуватила компанію в крадіжці технології для автомобілів на автономному управлінні.

Станом на 23 грудня 2019-го Каланік позбувся 90% акцій компанії на суму $2,5 млрд.